MÖBLER / Bord / Köpmansdisk 10381071
*
nr 1038 1071
Köpmansdisk
1950-tal, Teak / Galon, längd: 196 cm, höjd: 95 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:58:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 06:50:10
1
3.400 kr
16/5 19:52:19
2
2.200 kr
16/5 19:52:19
1
2.400 kr (Budbetjänt)
16/5 19:52:43
2
2.600 kr
16/5 19:52:43
1
2.800 kr (Budbetjänt)
16/5 19:53:03
2
3.000 kr
16/5 19:53:03
1
3.200 kr (Budbetjänt)
16/5 19:53:23
2
3.400 kr
16/5 19:53:23
1
3.400 kr (Budbetjänt)
16/5 19:53:59
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord galon köpmansdisk teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43
-
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
-
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Köpmansdisk
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1071
Köpmansdisk
1950-tal, Teak / Galon, längd: 196 cm, höjd: 95 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 06:50:10 | 1 | 3.400 kr |
16/5 19:52:19 | 2 | 2.200 kr |
16/5 19:52:19 | 1 | 2.400 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:52:43 | 2 | 2.600 kr |
16/5 19:52:43 | 1 | 2.800 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:53:03 | 2 | 3.000 kr |
16/5 19:53:03 | 1 | 3.200 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:53:23 | 2 | 3.400 kr |
16/5 19:53:23 | 1 | 3.400 kr (Budbetjänt) |
16/5 19:53:59 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord galon köpmansdisk teak teakmöbler trä
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:43 -
5132 Fällbord
1800-tal, mahogny. Bredd: 73 cm, djup: 45 cm, höjd..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:31
-
5182 Klaffbord
1800-tal. Bredd: 54+ 2x46. Djup: 106 cm, höjd: 69 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43 -
6055 Köksbänk
med knivställ, "Butier", flätad korg, hjul. Längd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:37 -
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34